Yhteystiedot

Suomen Kansanterveysyhdistys ry

Arkadiankatu 21 A 4-5
00100 Helsinki
Y-tunnus: 0116937-7
Järjestöt

Verkkolaskuosoite

Suomen Kansanterveysyhdistys ry
Y-tunnus: 0116937-7
Verkkolaskuosoite: 003701169377
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Paperilaskuosoite

Suomen Kansanterveysyhdistys
01169377
PL 100
80020 Kollektor Scan

Varainhankintatoimistot

 

Ihmiset

Helena Hulkko

Viestintä- ja varainhankintajohtaja

050 582 2211
helena.hulkko@skty.fi

Maria Koivula

Toiminnanjohtaja

maria.koivula@skty.fi

Juha Rantala

Talousjohtaja

juha.rantala@skty.fi

Ruut Lemmetyinen

Markkinointipäällikkö

050 4396 040
ruut.lemmetyinen@skty.fi

Niina Kilpeläinen

Markkinointikoordinaattori

050 4138 158
niina.kilpelainen@skty.fi

Marko Puhakka

Varainhankintapäällikkö

050 4346 494
marko.puhakka@skty.fi

Jaana Määttänen

Myyntipäällikkö

045 1283 303
jaana.maattanen@skty.fi

Pekka Nieminen

Myyntipäällikkö

040 8651 581
pekka.nieminen@skty.fi